Emek Halı Yıkama

Emek Halı Yıkama
Emek halı yıkama çözümleri temizliği en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan halıların arındırılması konusunda hizmet veriyoruz.
Emek halı yıkama hizmetini tercih eden Ankaralılar, her zaman işin kalitelisini tercih ederek en iyi çözümleri almak üzere bizi aramaktadır. Halı temizliğinde her zaman en iyi çözümleri bulmanızı sağlayacak olan firmamız, yerinde ve fabrikamızda yıkama olmak üzere iki farklı temizlik hizmeti vermektedir. Özel kimyasallar ve malzemelerle temizlenen halılar, en kısa sürede adresinize teslim edilmekte, ilk günkü temizliğini uzun süre sürdürmek üzere hareket etmektedir.
Halıların temizliği ve düzeni bir ev için çok önemlidir. Ev ne kadar temizlenirse temizlensin iyi bir halı temizliği gerçekleşmezse sonuç beklendiği gibi olmaz. Halı yıkama ve diğer işlemler söz konusu olduğunda nitelikli bir uzman yardımı almak her zaman önemlidir. Çünkü halı temizliği iyi yapılmadığında oluşan kötü koku evinizin tamamına siler. Bilindiği gibi halının iyi temizlenip kurutulmaması kötü bir kokunun ortaya çıkmasına neden olur. Bu da mekanda iyi bir ferahlık sağlamaz.
 
Profesyonel Halı Temizliği
Halı temizliği eskiden kapının önüne atılan halıların temizlenmesi için bolca arap sabunu, sabun ya da fırçalamayla yapılırdı. Bu imkanın yasalar sonucu ortadan kalkması insanları daha iyi bir çözüm arayışına getirdi. Halı yıkamak ve kurutmak için ihtiyacınız olan çözümü halı yıkama makineleri de geçici olarak vermiştir. Bu tür durumlardan kurtulmak için teknolojinin en önemli icatlarından olan halı yıkama makineleri ortaya çıkmıştır. Halı yıkama makineleri, beden gücünün çok üzerindeki fırça darbeleriyle halının derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca temizlik yapılırken kullanılan kimyasallar da çok önemlidir. Bu ürünlerin leke çıkarıcı özellikleri de vardır. Sadece basit bir temizlik değil derinlemesine çözüm sunan makinelerden çıkan halılar kurutma evresine geçilerek kurutulur. Böylece ortaya çıkan koku hoş bir temizlik kokusuna dönüşür. Halıların temizliği için ihtiyaç duyulan sürecin yönetilmesi gerektiğinde uzmanlarımızın deneyiminden yararlanabilirsiniz. Çünkü halıfleks ya da cami halısı gibi halıların temizliğinde farklı yöntemler kullanılır.
 
Halı Yıkama Fiyatları
Elbette ki tüm bu işlerin bir maliyeti vardır. Emek ve diğer masrafların hesaba katılmasıyla ortaya çıkan maliyetler size bütçeyle ilgili bir fikir vermeye yetecektir. Gerek kullanılan materyaller gerekse yapılan işler dikkate alındığında halının metrekare cinsinden değeri hesaplanarak fiyatlar ortaya çıkar. Profesyonel yaşamın bir parçası olan mesleklerden biri haline gelen halı yıkama sektöründe değeri yüz binlerce lira olan makineleri almak gerekir. Bu makinelerle üstün bir temizlik sağlanırken bazı firmalar elde yıkama tekniğiyle daha fazla beden gücü kullanmaktadır. Bu durumda ciddi bir sermaye gerektiren ve su faturası gibi masraf kalemlerinin söz konusu edildiği halı yıkama fiyatları da bu tür maliyetlere göre belirlenir. Ankara’nın en çok tercih edilen firmalarından olan ekibimiz kendini eğitmiş olan personelleriyle leke temizliği ve kurutma konusunda ciddi bir deneyime sahip olmaktadır. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetin de bedeli emeğimizin karşılığını biraz da olsun alabilmek içindir.
Halılar Nasıl Temizleniyor?
Halıların temizlenmesi için en önemli aşamalardan biri olan ürünün kuru temizliğinin yapılması her halı yıkamacının uyguladığı bir yöntem değildir. Oysa halı temizliği öncelikle kuru temizlik yapılarak elde edilir. Sonrasında ıslak temizlik olan halı yıkamaya girilir. Halılar derinlemesine temizlenmesi ve her zaman ilk günkü gibi temizliğine ulaşabilmesi için halı yıkama çözümlerini firmamız tarafından en kısa sürede temin edebilirsiniz. Halı yıkama ve temizliği hususunda en iyi çözümleri bulmak istediğinizde bizi tercih edin, Ankaralıların memnuniyetini Emeklileri olarak siz de elde edin.
Çankaya Halı Yıkama Facebook SayfasıÇankaya Halı Yıkama Twitter SayfasıÇankaya Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK