Çankayada Halı Yıkama

Çankaya Halı Yıkama Yaz Kampanyaları
Ankara ili ve tüm ilçe ile mahallelerine hizmet veren Çankaya Halı Yıkama her cins halıya özel farklı fiyat ve uygulamalar ile evlerinize temizliği getiriyor.
Kış soğuklarının yavaş yavaş bitişi ile temizlik zamanı Ankara için başlamaktadır. Evlerimizi dip bucak olarak silmeye süpürmeye temizlemeye giriştiğimiz şu günlerde halılar için yıkama zamanında gelmiş bulunmaktadır. Her halı türü farklı şekilde yıkanmalıdır. Örneğin makine dokuması halıların yıkanmasında fırçalama işlemleri halının daha da temizlenmesini, dokuya su ve deterjanın nüfus etmesini kolaylaştırdığı için faydalı iken, el dokuma veya ipek karışımlı halılarda fırça kullanımı halının dokusunu bozmakta, renk değişimine neden olmaktadır. Çankaya Halı Yıkama olarak firmamız bunun bilincinde olarak temizleme hizmetleri sunmaktadır.
Halılarda leke oluşması da ayrıca ele alınması gereken bir konudur. Halımız ne kadar güzel olsada lekeler güzelliğini maskeleyebilmektedir. Bundan ötürü halının türüne ve lekenin içeriğine uygun şekilde leke giderici işlemler uygulanmalı ve daha sonrasında uygulanan kimyasalların güzelce durulanıp halıdan uzaklaştırılması gerekmektedir. Çankaya Halı Yıkama bu özel işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaktadır.
Çankaya nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bir ilçedir. Bu durumda günlük yaşantımızda sürekli toz, is, kir, egzoz, sigara dumanı evlerimize girmektedir. Ağırlıklarına göre tabana çökmektedir ve bu durumdan en çok halılarımız etkilenmektedir. Bu kirlilik unsurlarından mücadele ise etkili bir yıkama sistemi ile mümkündür Çankaya Halı Yıkama olarak fabrikamızda yatay 20, dikey olarak 3 farklı fırça halıların ön ve arka tarafını ayrı ayrı olarak su ve deterjan ile yıkamakta aynı şekilde durulama birimine aktarmaktadır. Yeterli görülen sürede durulanan halılarınız kurutma alanına aktarılır. Burada paketlenir ve sizlere ulaştırılmak üzere yola çıkar, adreslerinize teslim edilir.
Çankaya Halı Yıkama olarak günün herhangi bir saatinde, halılarınız talep ettiğiniz adreslerinizden ücretsiz bir şekilde alınır, sizlere uygun olduğunuz saat aralığında teslimatı sağlanır. Yaz mevsimine özel indirimleri firmamız sık sık uygulamaktadır. Kaliteyi uygun fiyata Çankayalılar ile tanıştırmak için yapılan bu kampanyalarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.
 
Çankaya Halı Yıkama Facebook SayfasıÇankaya Halı Yıkama Twitter SayfasıÇankaya Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK