Çankaya Halı Yıkama Fabrikası

Çankaya Halı Yıkama Fabrikası

Sizlerde Ankara’da ikamet ediyor ve kusursuz halı yıkama hizmeti arıyorsanız, çankaya halı yıkama fabrikası hizmeti sizlere getirdi.

Çankaya halı yıkama fabrikasını diğer firmalardan ayıran nedir?

Halı yıkama Firmamız müşteri memnuniyeti prensibiyle işlemlerini yerine getirmektedir. Bunun ardından her müşterinin bizler için özel olduğu ve bizlerden en yüksek kalitede hizmet bekledikleri, tüm personelimiz tarafından bilinen bir durumdur. Bu nedenle tüm departmanlardaki çalışanlarımız işini ustalıkla gerekenin en iyi şekliyle yapmaktadırlar.

Halıların temizliğinde kullandığımız yeşil kimyasallar dünya çapında uzman firmaların kullandıkları ile aynı kalitede olup mikrop temizliğini yüzde yüze kadar gerçekleştirir, böylece temizlenen halı, hastalıklara davetiye çıkaracak zararlı toz böceklerinden de arınmış olur.

Kalitemiz sizlerden aldığımız güven doğrultusunda her geçen gün artmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte biz her geçen gün büyüyen bir aileyiz ve varlığımıza sizlerle devam edeceğiz.

Halılardaki inatçı lekeler ve derinlemesine halı havlarına yerleşmiş mikroplar uzmanlıkla temizlenirken size tüm bu rahatlığın keyfini çıkarmak kalacak. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken biz halılarınızı özel servislerle evinizden alacak ve temizleyip, kurutup, ambalajlayıp sizlere teslim edeceğiz.

Artık evde kendi imkanlarınız ile halı yıkamaya ve büyük çileler çekmeye son. Bu şekilde hem ekonomiden hem de emekten tasarruf edeceksiniz. Dünya çapında artık hanımlar halı yıkama fabrikarını tercih etmekte, Türkiye’nin başkentinde de hanımlar ankara çankaya halı yıkama yı bizi tercih ediyor. Bizlere ulaşmanız için telefon numaramız 0 312 483 40 50

Çankaya Halı Yıkama Facebook SayfasıÇankaya Halı Yıkama Twitter SayfasıÇankaya Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK