Çankaya Halı Yıkama Firması

Çankaya Halı Yıkama Firmaları

Sizlerde Ankara’da ikamet ediyor ve kusursuz halı yıkama hizmeti arıyorsanız,Çankaya Halı Yıkama firmamız hizmeti sizlere getirdi.

Çankaya halı yıkama firmasını diğer firmalardan ayıran nedir?

Halı yıkama Firmamız müşteri memnuniyeti prensibiyle işlemlerini yerine getirmektedir. Bunun ardından her müşterinin bizler için özel olduğu ve bizlerden en yüksek kalitede hizmet bekledikleri, tüm personelimiz tarafından bilinen bir durumdur. Bu nedenle tüm departmanlardaki çalışanlarımız işini ustalıkla gerekenin en iyi şekliyle yapmaktadırlar.

Halıların temizliğinde kullandığımız yeşil kimyasallar dünya çapında uzman firmaların kullandıkları ile aynı kalitede olup mikrop temizliğini yüzde yüze kadar gerçekleştirir, böylece temizlenen halı, hastalıklara davetiye çıkaracak zararlı toz böceklerinden de arınmış olur.

Kalitemiz sizlerden aldığımız güven doğrultusunda her geçen gün artmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte biz her geçen gün büyüyen bir aileyiz ve varlığımıza sizlerle devam edeceğiz.

Halılardaki inatçı lekeler ve derinlemesine halı havlarına yerleşmiş mikroplar uzmanlıkla temizlenirken size tüm bu rahatlığın keyfini çıkarmak kalacak. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken biz halılarınızı özel servislerle evinizden alacak ve temizleyip, kurutup, ambalajlayıp sizlere teslim edeceğiz.

Artık evde kendi imkanlarınız ile halı yıkamaya ve büyük çileler çekmeye son. Bu şekilde hem ekonomiden hem de emekten tasarruf edeceksiniz. Dünya çapında artık hanımlar halı yıkama firmalarını tercih etmekte, Türkiye’nin başkentinde de hanımlar bizi tercih ediyor. Bizlere ulaşmanız için telefon numaramız 0 312 480 15 84.

 Facebook Sayfası Twitter Sayfası Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK